Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
Hayatın Her Anında Yanınızda

Tarih'ten Bu Güne Almera Elektrik

2002 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan Almera Elektrik kalitesine güneverek ürünlerini Almera markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüketicilerin kullanımına sunmaktadır. Almera üretim tesisleri Tekirdağ-Hayrabolu'da günümüzün en ileri otomasyon makinaları ve teknolojisini kullanarak üretimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla İstanbul ofisiyle en iyiyi sunabilme adına çalışmalarına devam etmektedir..

Almera Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Türkiye pazarlarında sektörünün saygın kuru luşlarından olup Dünya pazarlarında da ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Bugün itibariyle üretiminin %60'ını yurt dışına ihraç eden firmamız ürünlerinin dünya standartlarında üretilmesi için AR-GE çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Almera Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi TSE, CE, ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2015 belgelerine sahip olup tüm kalıp çalışmalarını tasarımdan işlemeye kadar kendi bünyesinde sürdürmektedir. Teknolojik yatırımlarıyla her geçen gün daha daha güvenli adımlarla yolunda ilerleyen firmamızın temel prensibi koşulsuz müşteri memnuniyetidir.Bölgesel pazarlarda önemli bir pay sahini olan kuruluşumuz Dünya pazarında da sürekli ilerleyen bir müşteri potansiyeli oluşturmuştur. Geçmiş deneyimlerden kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile Almera Elektrik sektöründe marka olma yolunda ilerlemeye taviz vermeden devam edecektir.

Modern Anahtar-Priz Serileri, Grup Priz, Aksesuarlar

Hayatımızı kolaylaştıran ve yaşamlarımızda kullandığımız yeni Nesil, modern anahtar prizler, grup prizler, aksesuarlar ve sigortalar farklı renk seçenekleriyle...

icon

Yeni Nesil Üretime

Fabrikamızda modern ve yeni nesil anahtar - priz üretimini yapıyoruz.

icon

Kaliteli

ISO 9001.2015 ve ISO 9001.2008 standartlara belgelerimizi aldık

icon

Teknolojik Gelişmeler

Ürün ve çözümler konusunda teknolojik yenilikleri takip ediyoruz

Whatsapp Destek Hattı x 7/24 WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tıklayınız
Yeni Ürün